Móda Lacoste

Navigace: LACOSTE >

ELTAP Rohová sedací souprava NEVIRO pravé provedení Provedení: Vero 10

Značka: ELTAP

Kategorie: Obývací pokoj | Sedací soupravy

Popis:

Pokud hledáte originální nábytek se zajímavým designem, nejvyšší kvalitou zpracování a výjimečným komfortem, pak je pro vás rohová sedací souprava Neviro ideální volbou. Neviro je moderní kus nábytku s důmyslnými funkcemi, které usnadňují relaxaci, a navíc zaujme svou lehkostí a zajímavým designem. 

Rohová sedací souprava je vybavena moderními, pohyblivými a nastavitelnými opěrkami hlavy, navíc má funkci výsuvných opěradel, která dále zvyšuje pohodlí a poskytuje možnost pohodlného používání.

Díky moderním funkcím si můžete v klidu přečíst knihu nebo si odpočinout po dlouhém dni. Taková řešení jsou nepostradatelná pro milovníky domácích filmů a čtení.

Díky svým vlastnostem je rohová pohovka ideální k ležení - a dokonce i k občasnému zdřímnutí. Sedák nábytku je vyroben z vysoce pružné HR pěny a vlnité pružiny, což ještě zvyšuje pocit pohodlí. Rozměry rohové sedačky jsou: 350 x 201 x 77 cm. 

Neviro bylo navrženo s ohledem na komfort a současné pohodlí. Nezapomněli jsme však ani na pastvu pro oči. Ocelové nohy v černé barvě dodávají originalitu. Navíc usnadňují udržování čistoty povrchu nábytku, protože jsou dlouhé až 18 cm.

Pevný materiál čalounění a elegantní prošívání a prošívání charakterizují ideální rohovou pohovku vyrobenou v duchu moderny, kterou je Neviro.

Doplňte vzhled svého obývacího pokoje a zvyšte své životní pohodlí rohovou pohovkou Neviro.

Šířka: 350 cm
Hloubka: 201 cm
Výška: 77 cm
Hloubka sedadla: 69 cm
Výška sedadla: 44 cm
Výška nožiček: 18 cm


Parametre:

Provedení: Vero 10
VÝŠKA: 77 cm
ŠÍŘKA: 350 cm
HLOUBKA: 201 cm
VÝŠKA SEDU: 44 cm
HLOUBKA SEDU: 69 cm

Cena:
48390.00 Kč s DPH

...

Reklama: